נגישות באתר
תקנון ומדיניות KSP מחשבים

מוגבל מוצר אחד ללקוח || אין מכירה סיטונאית אלא בהסכמת החברה
זמינות ומלאי
ניתן לראות בקטלוג המוצרים באתר זמינות פיזית של כל מוצר בכל אחד מסניפי KSP . ניתן גם לברר טלפונית הימצאות כל מוצר/ים במלאי. אמצעי תשלום
אחריות
טופס האחריות שצורף לחשבונית במועד הרכישה הוא בלבד הקובע לגבי תקופת האחריות ותנאי האחריות.
אפשרויות תשלום
1.תשלום במזומן - תשלום במזומן (שטרות כסף) בזמן רכישת המוצר בשקלים וכוללים מעמ .

2.תשלום בכרטיס אשראי - ניתן לשלם בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים ללא ריבית כשכל תשלום לפחות בגובה 250 שקל, עסקת כרטיס אשראי תבוצע אך ורק בכרטיסי אשראי ישראלים ובנוכחות בעל הכרטיס עצמו (למעט ויזה נטענת דואר) ובצירוף תעודת זהות וחתימה

3.תשלום בהמחאה (צ'ק) - ניתן לבצע תשלום בהמחאה יחידה בלבד ("צ'ק מזומן"). אספקת הסחורה תבוצע עד 6 ימי עסקים ממועד התשלום (ובתנאי שההמחאה כובדה על ידי הבנק) . ההמחאה תחשב כנפרעת רק לאחר אישור סופי של הבנק על קבלת הכסף האמור לחשבון החברה. דין צ'ק בנקאי כדין צ'ק רגיל לכל, דבר ועניין, כאמור לעיל.

4.תשלום בהעברה בנקאית - ניתן לשלם גם באמצעות העברת סכום הקנייה לחשבון החברה‏. בדומה לתשלום בהמחאות, הסחורה תסופק לאחר קבלת אישור קבלת ‏ הכסף מהבנק. את פרטי חשבון הבנק ניתן לקבל בעת ביצוע ההזמנה בסניף.
אפשרויות הזמנת מוצרים

הזמנה באמצעות האינטרנט: ניתן להזמין מוצרים באמצעות האינטרנט של KSP על ידי מילוי טופס הזמנה (לאחר הוספת המוצר לסל הקניות שבאתר). נציג מכירות יחזור אליך בטלפון על מנת לבצע סופית את ההזמנה ולהסדיר את התשלום. ההזמנה תקפה רק לאחר הוצאת חשבונית וביצוע תשלום מקדמה. עצם מילוי הפרטים וביצוע ההזמנה באתר אינו מהווה ביצוע עסקה, לאחר ההזמנה יצור עמכם קשר נציג טלפוני אשר יסיים את העסקה. KSP שומרת לעצמה את האפשרות לא לאפשר רכישת מוצרים ללקוח מסוים לרבות ביטול הזמנה בכל עת וזאת על פי שיקול דעתה של KSP מחשבים.

משלוחים עד הבית KSP מספקת שירות של משלוחים עד הבית. השירות מוענק באיזורים מסוימים בלבד ומתעדכנים מעת לעת ולפי שיקול הדעת הבלעדי של החברה. נכון להיום המשלוחים מבוצעים בערים בין חיפה עד יבנה. בנוסף, משלוחים למקומות רחוקים או מעבר לקו הירוק יכולים לחרוג מזמן המשלוח הרשום באתר.
כמו כן, ישנם מקומות שמשלוח עלול להיות יקר יותר עקב היותו ישוב מרוחק . המחיר הסופי של המשלוח הוא כפי שיציין איש המכירות טרם חיוב העסקה.

עלות המשלוח: עלות המשלוח היא כפי שמצויין באתר KSP מחשבים וסלולר. עלות המשלוח הינה בנוסף לעלות ההזמנה עצמה.

אפשרויות תשלום בעת הזמנה: ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי ישראלי (למעט ויזה נטענת דואר).
ניתן לשלם באמצעות העברה בנקאית אספקת המוצרים תהיה 6 ימי עסקים מהיום בו התקבל אישור אודות העברה . בהזמנת משלוח לא ניתן לשלם באמצעות צ'קים או במזומן

אספקת מוצרים: KSP מחשבים וסלולר תפעל כדי לספק את המוצר בדואר שליחים עד הבית עד 6 ימי עסקים. יתכנו זמני אספקה שונים ביעדים מרוחקים. בכל מקרה המחיר וזמן האספקה ימסרו טלפונית לאחר סיום הרכישה. למען הסר ספק, ימי עסקים הינם ימים ראשון עד חמישי לא כולל ימי שישי, שבת וערבי חג וימי החג.
במעמד אספקת המוצר יש צורך להציג תעודת זהות \ רישיון \ דרכון ישראלי התואמים את פרטי כרטיס האשראי. עסקת כרטיס אשראי תבוצע אך ורק בכרטיסי אשראי ישראלים ובנוכחות בעל הכרטיס עצמו (למעט ויזה נטענת דואר). בנוסף, תעודת הזהות תצולם ע"י השליח לצורך אימות קבלת המוצר.

מוצרים חריגים: מוצרים בהרכבה אישית, כגון מחשבים נייחים, לא ניתנים במשלוח וניתנים רק לאסיפה מהסניף.
הזכות לספק שירות ללקוח
KSP לא תמכור ולא תספק שירות למי שפגע במי מעובדיה, מתקניה או שמע הטוב, וכן שומרת לעצמה את הזכות לסרב למכור או לספק שירות עפ"י שיקול דעתה וריאות עיניה והכל בכפוף להוראות כל דין.
מציאון
הפריטים בקטגוריה "מציאון" מוצעים מתצוגה או שעברו שימוש או שחודשו. הרוכש אחראי לבדיקתם לשביעות רצונו ממצבם טרם הרכישה. האחריות תוגדר לכל פריט במעמד הרכישה.
קופונים ומבצעים
הקופונים והמבצעים המפורסמים באתר או בעמוד הפייסבוק של קי.אס.פי. מחשבים תקפים בכל הסניפים למעט סניפי אילת אלא אם צויין אחרת
זכויות קניין וסימני מסחר
כל זכויות הקניין והקניין הרוחני באתר, לרבות עיצובו, התוכנה, היישומים, קוד המחשב, הקבצים הגרפיים, התמונות, סרטוני הוידאו, העיצובים, הטקסטים ,המפרטים וכל מידע אחר באתר ו\או הקשור בו, הינם בבעלותה הבלעדית של KSP ולא יעשה בהם כל שימוש אלא באישור KSP בלבד. אין לעשות שימוש בסימני המסחר אלא אם ניתנה הרשות לכך מראש ובכתב ע"י KSP.
טעויות במחירים ובמוצרים המופיעים באתר
צוות האתר עושה כל שביכולתו לתת את המידע המדויק והנכון ביותר לגבי המוצרים ומחיריהם, אולם לעיתים ייתכן שיופיעו טעויות בתיאור המוצרים, בתמונתם או במחיריהם.
במקרה כזה צוות האתר יודיע ללקוח על הטעות וללקוח תהיה אפשרות לשנות את הזמנתו או לבטלה. חברת KSP במקרה זה אינה מתחייבת לספק את המוצר ללקוח.
mate9
Errors and Omissions Excepted || Limited for one product to the customer || No wholesale trade without the consent of the company
Abba